מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

*

מעט עלינו -Doron Travel

החברה המובילה בישראל בטיולים לגאורגיה וארמניה‎

Georgia-tours-גאורגיה-טורס-המלצות

חברת Doron Travel הוקמה בשנת 2004 בשל הדרישה והביקוש הרב לטיולים בנופיה המרהיבים של גאורגיה.

התיירות הגדלה משנה לשנה מעידה על העניין הרב במדינה זו והאטרקטיביות ההולכת וגוברת ליעד זה וליעדים חדשים נוספים בקווקז, כמו ארמניה.
הגאורגים ידועים בהכנסת האורחים החמה וביחס הנפלא שהם מעניקים למבקרים וזאת הסיבה מדוע נמשכים התיירים לבקר בארצם.
המדריכים המועסקים בחברה הם המובילים בארצם. אלו הם מדריכים מקצועיים בעלי ידע נרחב וניסיון רב בטיולי שטח בג'יפים ובטיולי אוטובוס, כאשר ההדרכה מועברת במספר שפות לפי בחירת הלקוח.חשוב לציין כי Doron Travel היא החברה היחידה שמוציאה טיולים כל השנה, ללא יוצא מן הכלל. כמו כן, חברת Doron Travel הינה החברה היחידה העורכת גם טיולים למספר קטן של משתתפים, טיולים משפחתיים, טיולי ג'יפים ושורשים עם ליווי והדרכה צמודים. ברשות החברה ג'יפים ורכבי שטח, אוטובוסים, נהגים ומלונות בטביליסי וסיגנרי.

קצת-עלינו-גאורגיה-טורס

למה אנחנו?

Doron Travel מתמחה בגאורגיה, ארמניה והסביבה. החברה מאמינה בשירות אישי והדרכה אישית לכל מטייל לאורך כל הדרך, מחזיקה במסלול טיולים מיוחד הכולל תמיכה מלאה למטייל העצמאי בג'יפ, בטיולים מאורגנים, למשפחות, קבוצות, חברות וארגונים, בטיולים מיניבוס, ואן או אוטובוס באופן מאורגן. מקיימת פגישות אישיות עם מטיילים עצמאיים, מאפשרת ועוזרת בבניית מסלול עצמאי, תומכת במענה מהיר וענייני לכל שאלה ופנייה ובמתן שירותים מלאים לכל טיול.

החברה מחזיקה בבעלותה את כל האופרציה בטיול לגאורגיה – מלון, ג'יפים ומדריכים. היחידה המוציאה מסלול טיולים עצמאי לגאורגיה המיועד לשומרי מסורת וכולל אפשרות לאוכל כשר. ידועה בבניית מערכי טיול המהווים אטרקציה הן מבחינת איכות הטיול והשירות והן מבחינת הנופים והמקומות. זו החברה היחידה המאפשרת השכרת ג'יפ לשני אנשים ומחזיקה במחירים האטרקטיביים בשוק.
החברה מחזיקה במושבים משוריינים על טיסות ישירות לטביליסי ובטומי שבגאורגיה וכן לבירת ארמניה, ירוואן.

בין לקוחותינו:

בנק הפועלים, לאומי, מזרחי טפחות, מרכנתיל, שופרסל, סנו, ערוץ 10, הראל
ביטוח, הכשרה ביטוח, תרמוקיר, חוצי גבולות ונכי צהל, בזק, מכבי ת"א,
כי"ל, גוגל, ריט-1, פספורט קארד, jtlv, משטרת ישראל, כוחות הביטחון
וההצלה, כיבוי אש, חברות הייטק רבות ועוד ועוד.

This post is also available in: אנגלית

צור קשר

קישורים מועדפים

צור קשר

כל הזכויות שמורות לדורון טרוול 2019
מעבר לסרגל הכלים