מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

*

4 לילות בגאורגיה - שתי אפשרויות לטיול ג'יפים מאורגן

תקציר טיול

טיולים מאורגנים

איזור

טיולי חווייה

משך הטיול ומספר אנשים

מספר ימים : 5 ימים

מספר אנשים :

הטיול שלנו הינו חוויה מיוחדת המאפשרת לכל נהג או נהגת ליהנות ממסלול המתאים לכל גיל בטבע מרהיב.
במהלך הטיול ניתן לשלב סיורים רגליים.

תאריכי הטיול

מאי – 5.5-9.5; 12.5-16.5; 19.5-23.5; 26.5-30.5

יוני – 2.6-6.6; 9.6-13.6; 16.6-20.6; 23.6-27.6; 30.6-4.7

יולי – 7.7-11.7; 14.7-18.7; 21.7-25.7; 28.7-1.8

אוגוסט – 4.8-8.8; 11.8-15.8; 18.8-22.8; 25.8-29.8

ספטמבר – 1.9-5.9; 8.9-12.9; 15.9-19.9; 22.9-26.9; 29.9-3.10

אוקטובר – 6.10-10.10; 13.10-17.10; 20.10-24.10; 27.10-31.10

נובמבר – 3.11-7.11; 10.11-14.11; 17.11-21.11; 24.11-28.11

דצמבר – 1.12-5.12; 8.12-12.12; 15.12-19.12; 22.12-26.12; 29.12-2.1

החבילה כוללת

החבילה כוללת:

 • טיסות ישירות והעברות משדה התעופה אל המלון ובחזרה
 • לינה במלונות בדרגת תיירות טובה/ראשונה
 • אירוח על בסיס חצי פנסיון
 • מדריך מעולה דובר עברית מצוות Doron Travel
 • ג'יפים מפוארים מסוג לקסוס או טויוטה (לא כולל דלק)
 • מכשיר קשר בכל ג'יפ
 • כניסה לאתרים: אתר הסקי בקווקז, רכבל בטביליסי

מחיר

מחיר לחבילה לאדם בחדר זוגי (מינימום 4 בג'יפ):

​חודש יוני החל מ-899$
​חודשים יולי-אוגוסט כולל פסח, ראש השנה וסוכות – החל מ-949$

תוספת 100$ לאדם ל-2 בג'יפ

טיסות:

 • זמני הטיסות ייקבעו בסמוך לטיסה וע"פ לוח הטיסות של חברת התעופה.
 • בטיסות ישראייר וארקיע האוכל והשתייה במהלך הטיסה ניתנים בתוספת תשלום.
 • על כרטיסי הטיסה מופיע מפעם לפעם צמד המילים low cost וזאת למרות מחירם הגבוה של כרטיסי הטיסה. משקל המזוודה המותר הוא עד 20 ק"ג לשליחה בתא המטען ועד 5 ק"ג לתיק יד (כמקובל בטיסות סדירות).
 • חלק מהטיסות ממריאות מטרמינל 1.
 • לתנאי ביטול ותנאי השכרת רכב, נא עברו לתנאי חברה.

יום 1

ת“א – טביליסי:

טיסה משדה התעופה בן גוריון על פי השעה הנקובה בכרטיס. יש להגיע לשדה התעופה כ-3 שעות לפני השעה הנקובה בכרטיס הטיסה.
עם הנחיתה בנמל התעופה בטביליסי, ניפגש ביציאה מאולם איסוף המזוודות, דוכן החלפת כספים בשם ako exchange הממוקם באולם מקבלי הפנים בשטח המקורה.
העברה למלון במרכז טביליסי.

יום 2

בדרך הצבאית לעבר הקווקז הגבוה, גודאורי:

הבוקר ניסע לכיוון קאזבגי דרך נופים הרריים מדהימים. נצפה לעבר הרים המתנשאים לגובה של כ-5,000 מ'. ניסע לאגם זינוואלי אשר מימיו מוזרמים לתחנת כוח המייצרת את החלק הארי  מתצרוכת החשמל של טביליסי רבתי.
נמשיך בנסיעה למבצר אנאנורי אשר שימש מקום התבצרותם של ראשי השבטים הארגאווים בעבר. נחצה את הגבול הגיאוגרפי בין אירופה לאסיה ונמשיך לקווקז הגבוה.
נבקר במונומנט האחווה שהוקם על ידי הרוסים לציון 200 שנות ידידות בין המדינות.
נמשיך בנסיעה באזורים הרריים מרהיבים בכביש המוביל אל עבר הר הגעש הכבוי קאזבגי. ההר השני בגובהו בגאורגיה המתנשא לגובה של 5,047 מ‘. ההר מכונה על ידי המקומיים “הקרחון“, שכן פסגתו מושלגת במהלך כל ימות השנה ונופו הוא מן המרהיבים בקווקז.
בדרכנו חזרה נעצור באתר הסקי האיכותי בגודאורי הנמצא כשעתיים מטביליסי.
לינה בקווקז / טביליסי.

 • ככל שיותיר הזמן נשלב טראק קצר בנוף מרהיב.
 • ניתן לשלב רפטינג באגם זינוולי או טיול סוסים בגודאורי בעלות נוספת בהתאם ללוח הזמנים.

יום 3

טביליסי, קחתי, סיגנרי, חבל היין :

הבוקר נצא לטייל בחבל היין קחתי הממוקם באזור המזרחי של גאורגיה עתיר בגפנים ויקבים. ניסע בדרכי עפר דרך כפרים שתושביהם  חיים כמו לפני מאות שנים. ככל שיותיר הזמן נבקר באחד מבתי הכפר לחוות חוויה אותנטית זו.
לדעת הגאורגים גאורגיה היא ארץ המוצא של היין.
קיים מחקר ארכיאולוגי המציג עדויות לקיומה של תרבות יין בגאורגיה לפני 7,000 שנה. רבים מאמינים כי המילה האנגלית wine נגזרת מן המילה הגאורגית gvino. היין ממלא תפקיד מרכזי בטקס הכנסת האורחים הגאורגי ומשמש כסמל לידידות.
נבקר בעיירה ציורית מדהימה  ששמה סיגנארי, אשר שוחזרה לאחרונה וידועה כמלכת היופי של העיירות בגאורגיה. עיירה זו הממוקמת על פסגת  גבעת קחתי מסוגרת בחומות המגן הארוכות הסובבות אותה. החומות נבנו בימיו של המלך ארקלה השני במחצית השנייה של המאה ה-18. לאורך החומה 26 מגדלים הנקראים על שמם של כל אחד מכפרי הסביבה. המקום שימש בעבר כמקום מפלט. מהעיר נצפה לעבר נופים נהדרים של עמק אלאזאני והרי הקווקז הגבוהים.
בשעות אחר הצהריים, נאכל ארוחה גיאורגית טיפוסית שכוללת יין שיוצר בייצור ביתי.
נשתה כוס לחיים בהנחיתו של “הטמאדה“ ונלמד  את מנהגי השולחן הגאורגי. (הארוחה אינה כלולה בחבילה וניתנת בתשלום ע"פ החלטת / בקשת המשתתפים בטיול ובתיאום עם המדריך).
נצפה בתהליך האפייה של הפורי, הלחם הגאורגי ובתהליך הכנתו של הממתק הגאורגי צורצחלה העשוי מאגוזי מלך העטופים במרקחת ענבים.
לינה בטביליסי או בקחאתי.

יום 4

קווקז הנמוך, בקוראני, אגם טבצקורי, טביליסי:

הבוקר נצא לכיוון הקווקז התחתון עד בקוריאני הנמצאת על פסגה מעל העיר בורגומי הידועה במים המאופיינים בסגולות רפואיות (מי בורגומי הידועים), בקוריאני יושבת בין יער עצי מחטים בתוך טבע מרהיב, בחורף משמשת כאחד מאתרי הסקי המבוקשים בגאורגיה. ניסע לאגם טבצקורי היפה המוקף פסגות גבוהות והרי געש כבויים.
לינה בקווקז או בטביליסי.

 • ניתן לשלב בתוספת תשלום טיול טרקטורונים בקווקז הנמוך ובהתאם ללוח הזמנים של הקבוצה.

יום 5

ג'ווארי, מצ'חטה, טביליסי שווקים וחזרה לארץ:

הבוקר נסע לכיוון מנזר ג‘ווארי, אחד המנזרים היפים והחשובים בגאורגיה. משם נמשיך למצ'חטה שהיא אחת הערים המעניינות במדינה והמקום הטוב ביותר ללמוד על ההיסטוריה הגאורגיאנית. העיר ששימשה כבירתה של גאורגיה בין המאה ה-3 לפנה“ס ועד המאה ה-5 לספירה, זוהי העיר בו קיבלה גאורגיה על עצמה את הנצרות.
מצ'חטה היא מקום מצוין לראות דוגמאות לאדריכלות גאורגיאנית מוקדמת וזו נמצאת באתרים המרכזיים של העיר. מצחטה נמצאת במרחק של כחצי שעה נסיעה מעיר הבירה ומהווה מרכז דתי של גאורגיה היושבת על מפגש הנהרות מטקווארי וארגווי.
משם נחזור לטביליסי נבקר בשוק דינמו ולאחר מכן לשוק לילו ליד שדה התעופה. נקנה מזכרות ונצא לשדה התעופה חזרה לישראל מלאי חוויות מאחת המדינות היפות בעולם, מהכנסת האורחים הגאורגיאנית המיוחדת ומהמטבח המשובח שלה.

הנסיעות על שטח או על כביש יקבעו ע“י הצוות בהתאם לתנאי שטח וזמן.

 • התוכנית המופיעה כאן מוצגת כסיפור דרך ויכולה להשתנות ע"פ החלטת הצוות המוביל ולפי שיקול דעתו. יתכנו שינויים הורדת או הוספת אתרים לפי מזג אוויר, זמן או החלטות מקצועיות של הצוות המוביל.
 • סדר ימי הטיול עשוי להשתנות לפי החלטת הצוות המוביל.
 • המלונות עשויים להשתנות למלונות ברמה זהה.

יום 6

אופציה שניה למסלול נוסף:

קווקז עליון, חבל היין, עיר המערות, טביליסי ועוד

יום 1: ת“א – טביליסי:

טיסה משדה התעופה בן גוריון על פי השעה הנקובה בכרטיס. הגעה לשדה התעופה 3 שעות לפני שעת הטיסה הנקובה. בנמל התעופה בטביליסי ניפגש ביציאה מאולם איסוף המזוודות ליד בנק אוף גאורגיה (קאונטר בצבע כתום להחלפת כסף) הממוקם באולם מקבלי הפנים בשטח המקורה.

העברה למלון במרכז טביליסי.

יום 7

יום 2: טביליסי , ג'ווארי, מצ'חטה, מערות אופליסציחה:

ניסע מערבה לכיוון ג'ווארי, בדרך נעצור במנזר ג‘ווארי מהיפים והחשובים בגאורגיה. נמשיך בנסיעה לעיר מצ'חטה, המאפיינת את ההיסטוריה הגאורגיאנית. העיר שימשה כבירתה של גאורגיה בין המאה ה-3 לפנה“ס למאה ה-5 לספירה והיתה המקום בו קיבלו אזרחי גאורגיה את הנצרות. העיר הינה המרכז הדתי במדינה, וממוקמת על מפגש הנהרות מטקווארי וארגווי. מצחטה מאופיינת באדריכלות גאורגיאנית מוקדמת הנראית באתרים שונים ומרכזיים בעיר.

נמשיך בנסיעה לג'ווארי, עיר הולדתו של סטאלין, שליטה לשעבר של ברית המועצות. מוזר כיצד העריץ זוכה עדיין להערכה רבה עד עצם היום הזה על ידי בני עירו. נטייל בסביבת המוזיאון שניבנה לזכרו של סטאלין, נבקר במשרדו ובקרון הרכבת ששימש אותו במשך שנים לנסיעותיו, מאחר שלסטאלין היה פחד מטיסות.

נמשיך בנסיעה לעיר המערות אופליסציחה. זוהי עיר מערות ענקית החצובה בתוך אזור עצום של סלעים רכים נוחים לחציבה. עיר זו היא אחת ממקומות הישוב העתיקים ביותר בקווקז ממנה ניתן ללמוד את אורח החיים בתקופה העבר.

נלון בטביליסי או בסביבתה.

יום 8

יום 3: חבל היין, קאחתי והעיירה הציורית סיגנארי:

נצא לטייל בחבל היין קאחתי, הממוקם באזור המזרחי של גאורגיה ועתיר בגפנים ויקבים. ניסע בדרכי עפר דרך כפרים שתושביהם חיים כמו לפני מאות שנים. נבקר באחד מבתי הכפר לחוות חוויה אותנטית זו.

גאורגיה רואה את עצמה כארץ המוצא של היין. מחקר ארכיאולוגי מציג עדויות לקיומה של תרבות יין בגאורגיה לפני 7,000 שנה. רבים מאמינים כי המילה האנגלית wine נגזרת מן המילה הגאורגית gvino. היין ממלא תפקיד מרכזי בטקס הכנסת האורחים הגאורגי המפורסם ומשמש כסמל לידידות.

נבקר בעיירה ציורית מדהימה ששמה סיגנארי, אשר שוחזרה לאחרונה וידועה כמלכת היופי של העיירות בגאורגיה. עיירה זו ממוקמת על פסגת גבעת קאחתי. העיירה עודנה מסוגרת בחומות המגן הארוכות הסובבות אותה. החומות נבנו בימיו של המלך ארקלה השני במחצית השנייה של המאה ה-18. לאורך החומה 26 מגדלים הנקראים על שמו של כל אחד מכפרי הסביבה. המקום שימש בעבר כמקום מפלט לקהילה כולה. מהעיר נצפה לעבר הנופים הנהדרים של עמק אלאזאני ושל הרי הקווקז הגבוהים.

בשעות אחר הצהריים, נאכל ארוחה גאורגית טיפוסית עם יין שיוצר בייצור ביתי. נשתה כוס לחיים בהנחיתו של “הטמאדה“ ונלמד את מנהגי השולחן הגאורגי. (הארוחה אינה כלולה בחבילה וניתנת בתשלום ע“פ החלטת / בקשת המשתתפים בטיול ובתיאום עם המדריך).

נצפה בתהליך האפייה של הפורי, הלחם הגאורגי ותהליך הכנתו של הממתק הגאורגי צ'ורצ'חלה העשוי מאגוזי מלך העטופים במרקחת ענבים.

את ארוחת הערב נאכל במסעדה מקומית אותנטית בשילוב מופע פולקלור.

נלון בסיגנארי או בטביליסי.

יום 9

יום 4: טביליסי, קאזבגי והרי הקווקז הגבוה בדרך הצבאית:

ניסע לכיוון קאזבגי דרך נופים הרריים מדהימים. נצפה לעבר פסגות ההרים המתנשאים לגובה של כ-5,000 מ'. ניסע לאגם זינוואלי אשר מימיו מוזרמים לתחנת כוח המייצרת את החלק הארי מתצרוכת החשמל של טביליסי רבתי.

נמשיך בנסיעה למבצר אנאנורי אשר שימש מקום התבצרותם של ראשי השבטים הארגאווים בעבר. נחצה את הגבול הגיאוגרפי בין אירופה לאסיה ונמשיך לקווקאז הגבוה.

נבקר במונומנט האחווה שהוקם על ידי הרוסים לציון 200 שנות ידידות בין המדינות.

נמשיך בנסיעה באזורים הרריים מרהיבים בכביש המוביל אל עבר הר הגעש הכבוי קאזבגי. ההר השני בגובהו בגאורגיה המתנשא לגובה של 5,047 מ‘. ההר מכונה על ידי המקומיים “הקרחון“, שכן פסגתו מושלגת במהלך כל ימות השנה ונופו הוא מן המרהיבים בקווקז.

נבקר בכנסיית השילוש הקדוש ממנה נשקף הר קאזבגי המרהיב.

נלון במלון בקווקז או בטביליסי.

יום 10

יום 5: טביליסי, אתריה, העיר העתיקה, קניות בשווקים ושיבה הביתה:

נצא לטיול בבירה טביליסי השוכנת על גדות הנהר מטקווארי.

נצעד לאורך שד‘ רוסטבלי המדהימות ונתרשם משחזור, שיפוץ מדוקדק של כל בנין שבוצע ע“י אומנים. נחלוף על פני בניין האופרה ובניין הפרלמנט ומשם נמשיך לכיכר החופש ואל הרובע העתיק, בו נבקר במרחצאות הגופרית, ברובע היהודי ובבית הכנסת.

נבקר במבצר נאריקאלה ובתצפית מרהיבה הנשקפת על העיר.

בהמשך נטייל במדרחוב שארדן אשר שופץ ושוחזר, בסמטאותיו הוקמו מסעדות, בתי קפה וגלריות לאומנות.

נמשיך לקתדרלת השילוש הקדוש המפוארת ונטייל ברחובותיה המרכזיים של העיר ככל שיותיר הזמן.

ניסע לשוק דינמו ומשם אל שדה התעופה לטיסה חזרה ארצה מלאי חוויות ממדינה נפלאה ומרתקת זו.

תאריכי טיול

 • -

 • -

 • -

 • -

 • -

 • -

 • -

 • -

 • -

 • -

 • -

 • -

 • -

 • -

 • -

 • -

 • -

 • -

 • מפגש הכנה והדרכה לפני הטיול בארץכן
 • טיסות ישירותכן
 • העברות משדה התעופה למלון ובחזרהכן
 • לינה במלונות בדרגת תיירות טובה/ראשונהכן
 • בסיס אירוח חצי פנסיוןכן
 • ניתן לשדרג את המלון בתוספת תשלוםכן
 • ג'יפ גדול ונוח (מינימום 4 משתתפים) לא כולל דלקכן
 • תוספת 100$ לאדם ל-2 בג'יפ עד גמר המלאי.כן
 • מכשיר קשר בכל ג'יפכן
 • כניסות לאתרים: לאתרי הסקי בקווקז ולרכבל בטביליסיכן
 • מדריך דובר עברית מצוות Doron Travelכן
 • ארוחת ערב מסורתית ואותנטית + מופע פולקלור באחד מימי הטיול.כן
 • דלק (כ-35$ לאדם בג'יפ ל-4 לכל התקופה).לא
 • ביטוח רפואי ומטעןלא
 • ביטול השתתפות עצמית במקרה של נזק לג'יפלא
 • תשר למלווה הקבוצהלא
 • כל שלא נרשם תחת הכותרת החבילה כוללתלא
Tab 5 value

החל מ- 899$ / אדם

התקשרו לייעוץ ראשוני ללא תשלום: 5016*
או 054-4292928 | 054-4222212
מייל: Dori@doron4u.com

חזרנו בחמישי האחרון מטיול חמישה ימים איתכם. ברצוני להודות לכם על טיול מדהים. המדריך (מתי) היה מעולה והטיול בכללותו היה הצלחה גדולה מבחינתנו

דור שלום

אני אוהב לגלות את העולם!

צור קשר

קישורים מועדפים

צור קשר

כל הזכויות שמורות לדורון טרוול 2019
מעבר לסרגל הכלים